KONTROLINĖS RENGINIŲ APYRANKĖS / JUOSTELĖS

KONTROLINĖS RENGINIŲ APYRANKĖS / JUOSTELĖS

Didžiausias kontrolinių renginių juostelių pasirinkimas geriausiomis kainomis ir paprastas apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje JUOSTELĖS TAU

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti įvairių spalvų ir kiekių kontrolines renginių apyrankes (popierines TYVEK juosteles), konferencijų kaklajuostes, gumines (silikonines) apyrankesmedžiagines sublimacinės juosteles bei vinilines apyrankes. Esant kliento pageidavimui už papildomą kainą galime dekoruoti juosteles ir apyrankes Jūsų norimu logotipu, užrašu, brūkšniniu kodu, ar renginio simboliu. Gamyba pradedama tik suderinus ir paruošus pagal kliento poreikius maketą.

Kodėl verta rinktis mus?

Tarp Europos platintojų „Juostelės Tau“ siūlo tik aukščiausios kokybės apyrankes: silikonines apyrankes, kontrolines renginių juosteles, kaklajuostes, vinilines daugiadienes renginių juosteles už konkurencingą kainą. Mūsų komandą sudaro patyrę specialistai, turintys ilgametę patirtį. Nuo pat įmonės veiklos pradžios vienas pagrindinių veiklos principų buvo užtikrinti, kad kiekvienam klientui būtų suteiktas individualus požiūris ir kiekvienas klientas pasinaudotų visais gaminių pranašumais: patvarumu, dizaino išskirtinumu, spalvų kombinacijomis, kiekių įvairove, bei greitu pristatymu. Kiekvienam individualių produktų poreikiui mūsų dizaino komanda pasiūlys jums savo viziją. Didelis dėmesys skiriamas gaminių kokybei ir tinkamų gamintojų pasirinkimui. Mes bendradarbiaujame su pagrindinėmis gamyklomis iš JAV, Olandijos, Didžiosios Britanijos ir Kinijos, kurių produktai ir gamybos standartai yra reguliariai tikrinami, siekiant užtikrinti tik aukščiausios kokybės produktus mūsų klientams.

Jau nebereikia ilgų ir varginančių derinimų su komercijos vadybininkais, keli paspaudimai mūsų elektroninėje parduotuvėje www.juostelestau.lt ir jūsų norimas pasirinktos spalvos juostelių kiekis keliauja pas Jus. Išsirinkite jus dominančias juosteles, kiekį, spalvą, pridėkite į krepšelį ir baikite pildyti apsipirkimo puslapį, įvedę savo ar įmonės duomenis, pasirinkite norimą pristatymą, Jūsų nurodytu adresu ar LP espress 24 paštomatu bei pasirinkę jums tinkantį apmokėjimo būdą patvirtinkite užsakymą. 

Renginių kontrolinės juostelės - alternatyva popieriniams bilietams, puiki pagalba renginio metu kontroliuoti lankytojų srautus, atskirti VIP narius tarp lankytojų ar svečius nuo pašalinių, juostelių spalvų įvairove paskirstyti komandas protų mūšiuose, sportinėse estafetėse bei kituose renginiuose.

Jeigu mėgstate gyvą bendravimą, fizinę parduotuvę, gyvai pamatyti ir paliesti produktą, išsirinkti spalvas ar Jūsų renginys Jums "ant nosies" ir jums labai skubiai reikia kontrolinių bilietų tuomet galite užsukti pas mus į ofisą adresu Akademijos g. 4 - 111, 08412 Vilnius ir įsigyti kontrolinių TYVEK juostelių, apyrankių iš karto! 

Jeigu neradote reikiamos informacijos ar prekės, o, galbūt, jus domina kažkas specifinio? Prašome susisiekti.

Gelbėjame ekstra atvejais, renginys "ant nosies" ? ir pamiršote kontrolines juosteles? Drąsiai skambininkte, jei galėsime, padėsime!