Guminės, silikoninės apyrankės
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−30%

Guminės, silikoninės apyrankės

11,66 € (su PVM) 16,66 € −30% 9,64 € (be PVM)
Su PVM
  • 10
  • 20
  • 30
  • 40
  • 50
  • 60
  • 70
  • 80
  • 90
  • 100

Guminės apyrankės - puikus reklaminis aksesuaras vakarėliuose, festivaliuose ar kasdieninėje veikloje.

Be logotipo ar užrašo apyrankių galite įsigyte mūsų Juostelės Tau elektroninėje parduotuvėje iš karto, ir mes pristatysime jums per 2-3 darbo dienas. Personalizuotas apyrankias su jūsų logotipu ar užrašu gaminame tik nuo 100vnt. Draugiškai perspėjame, jog į viršuje pateiktas kainas logotipo spausdinimas neįeina ir gamybos terminas užtrunka nuo 6 iki 10 darbo dienų.

Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Silikoninės apyrankės - puikus reklaminis aksesuaras vakarėliuose, festivaliuose ar kasdieninėje veikloje. Šiomis dienomis silikoninės guminės apyrankės tampa vis didesniu "mados reikalu". Gausus spalvų asortimentas, malonus nešiojimas, gražus logotipas ar užrašas ant apyrankės suteikia mūvinčiam pasitikėjimo, reprezentuoja jūsų įmonę, komandą, vakarėlio temą, ar tiesiog Jūsų šūkį - gyvenimo kredo.

Apyrankės yra unisex, tad jas gali mūvėti tiek vyrai tiek moterys. Jos pagamintos iš anti alergeniško silikono, kuris nėra toksiškas, be latekso ir atsparus dėmėms, purvui, 100% lanksčios todėl tinka ant bet kokio dydžio riešo. Apyrankės išmatavimas: skersmuo 6cm, plotis 1cm, sovoris 6 gramai. 

Jeigu domina personalizuotos apyrankės, norite užrašo ar savo logotipo, susisiekite su mumis. Kaina priklauso nuo logotipo spalvų skaičiaus, dydžio, apyrankių kiekio, bei naudojamos spaudos technikos.

Silikoninių apyrankių spauda yra įvairi: nuo lazerinio graviravimo apyrankėje iki paprasto tampografinio dažų pernešimo. Galima pagaminti metalinę matricą kurią įkaitinus automatiškai dedami įspaudai su jūsų ženklu apyrankėje, atvirkštiniu būdu galima pagaminti ir iškilaus logotipo ar užrašo variantą. Populiariausias spaudos uždėjimo būdas yra šilkografija, naudojant specialius dažus kurie prikempa prie apyrankės silikono ir lengvai nenusivalo ar nešiojant nenubyra.

Jeigu iškilo papildomų klausimų ar turite pageidavimų galite rašyti į info@juostelestau.lt ir mes su jumis susisieksime. 

silikoninės apyrankės su logotipu   trijų spalvų kombinacijos silikoninės apyrankės   įvairių spalvų silikoninės apyrankės su logotipu ar užrašu    silikoninės apyrankės su logotipo spauda  silikoninės apyrankės su įspaudu  guminės apyrankės su iškiliu logotipu

JT-gumines-apyrankes-005