Pristatymas

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneriai UAB „Baltic Post“. Įmonė UAB „Baltic Post“ yra antrinė Lietuvos pašto įmonė, kuri valdo prekės ženklą LP EXPRESS.LP EXPRESS – tai Lietuvos pašto prekės ženklas, su kuriuo vystoma kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų veikla.

ARBA

Siuntų tarnyba OMNIVA

Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių pristatymas į Jūsų pasirinktą LP Expressterminalą (paštomatą)

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje per LP EXPRESS kurjerį

Užsakytų prekių pristatymas į Jūsų pasirinktą Omniva terminalą (paštomatą)

lp express paštomatas

LP-EXpress-kurjeris.png

Juosteles tau omniva paštomatas

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą terminalą (paštomatą). Šie terminalai yra daugumoje Lietuvos miestų, gyventojų labiausiai lankomose vietose, dažniausiai prie didžiųjų prekybos centrų. Visą LP Express terminalų tinklą matysite paspaudę nuorodą: terminalai

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą.

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą terminalą (paštomatą). Šie terminalai yra daugumoje Lietuvos miestų, gyventojų labiausiai lankomose vietose, dažniausiai prie didžiųjų prekybos centrų. Visą Omniva terminalų tinklą matysite paspaudę nuorodą: terminalai

Mums įdėjus siuntą Jūs el. paštu gaunate pranešimą, kad siunta išsiųsta. Kartu gaunate siuntos sekimo nuorodą. Per 1-2d.d siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą terminalą į savo mob. tel. gausite žinutę su PIN kodu, kurį įvesite atsiimant siuntinį.

Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 2-5 d.d. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 22,55 eur. Pristatymas į ES šalis, išskyrus Kiprą ir Maltą, gali užtrukti iki 15 d.d., priklausomai nuo pristatymo šalies. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

Mums įdėjus siuntą Jūs el. paštu gaunate pranešimą, kad siunta išsiųsta. Kartu gaunate siuntos sekimo nuorodą. Per 1-5d.d siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą terminalą į savo mob. tel. gausite žinutę su PIN kodu, kurį įvesite atsiimant siuntinį.

Gavus žinutę jog siunta jau pristatyta į Jūsų pasirinktą terminalą, reikės atvykus įvesti žinutėje parašytą PIN kodą, tuomet atsidarys durelės ir galėsite pasiimti savo prekę. Siunta LP Express terminale saugoma 3 dienas.

Kurjeriui pristačius siuntą turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui arba Pirkėjo įgaliotam asmeniui jį nurodžius iš anksto.

Gavus žinutę jog siunta jau pristatyta į Jūsų pasirinktą terminalą, reikės atvykus įvesti žinutėje parašytą PIN kodą, tuomet atsidarys durelės ir galėsite pasiimti savo prekę. Siunta Omniva terminale saugoma 3 dienas.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam paštininkui, kurjeriui ar LP Express terminalo taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.