Kontrolinės renginių apyrankės - Juostelės Tau
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kontrolinės renginių juostelės - Tyvek apyrankės

13,99 € (su PVM) 11,56 € (be PVM)
Su PVM
 • 100
 • 200
 • 300
 • 400
 • 500
 • 600
 • 700
 • 800
 • 900
 • 1000
 • 2000
 • 3000
 • 4000
 • 5000

Kontrolinės TYVEK renginių juostelės Jūsų šventei ar festivaliui.

Išsiunčiame tą pačią darbo dieną jeigu užsakymas atliktas iki 16val. arba galite atvykti atsiimti mūsų ofise.

Nusipirkus prekių Juostelės Tau elektroninėje parduotuvėje sąskaita faktūra sugeneruojama ir atsiunčiama Jums automatiškai pagal Jūsų suvestus įmonės ar asmeninius duomenis į jūsų nurodytą el.paštą. 

Juostelių kaina priklauso nuo kiekio ir spalvų skaičiaus. Pasirinkus didesnį juostelių kiekį, juostelės kaina mažėja.

Gelbėjame ekstra atvejais, renginys "ant nosies" ? ir pamiršote kontrolines juosteles? Drąsiai skambininkte, jei galėsime, padėsime!

Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

kontroliniu juosteliu matmenys

Kontrolinės apyrankės – patogiausia identifikavimo priemonė, skirta lankytojų srautų kontrolei uždarų renginių metu. Mūsų siūlomos „Tyvek“ juostelės - itin kokybiškos, ryškių spalvų, neperšlampa, neplyšta, lengvai pritaikomos bet kokios apimties riešui. Norint pažymėti renginį, progą ar svarbų įvikį ant kontrolinių juostelių galime uždėti Jūsų norimą spaudą su festivalio, naktinio klubo, viešbučio, pramogų parko, asociacijos, draugijos, partijos, gimtadienio progos ar išleistuvių laidos pavadinimu, užrašu ar logotipu. Didelis įvairių spalvų pasirinkimas ir puiki kaina.  

Užklijuojamos kontrolinės juostelės yra puikus pasirinkimas jūsų renginiui, festivaliui ar šventei. Puiki alternatyva popieriniams bilietams. Juostelės kartais dar vadinamos Tyvek juostelėmis, nes jos pagamintos iš Tyvek popieriaus, kuris yra ekologiško sintetinio plastiko - celiuliozės pluoštas.

kontrolinių juosteliių Tyvek medžiaga

Tyvek juostelių popierius yra atsparus vandeniui, yra labai lengvas, malonus ir leidžia kvėpuoti odai. Tyvek popierius atrodo kaip paprastas popieriaus lapas, tačiau 5 kartus stipresnis ir atsparesnis tempimui bei plyšimui. Tyvek popieriaus juostelės 100% perdirbamos todėl neteršia gamtos. 

Gausus juostelių spalvų asortimentas.

Kontrolinės renginių juostelės tai Indų išradimas, jie pirmieji pradėjo gaminti juosteles ir išpopuliarino visame pasaulyje. Panaudoję tyvek medžiagos savybes sukūrė puikiai pritaikytas renginiams juosteles. Juostelių kaina sąlyginai nėra didelė todėl jos yra labai mėgiamos ir populiarios. Juostelių gamybos fabrikai yra Indijoje, Baltarusijoje, Didžiojoje Britanijoje ir dabar dėl "Brexito" grėsmės atsidarė naujas Olandijoje. Įsigyti juosteles galima tarptautinėse elektroninėse parduotuvėse amazone, aliexpress ar ebay iš platintojų, tačiau atsiuntimas užtruks gerokai ilgiau nei perkant vietinėje Lietuvos rinkoje. Juostelių fabrikai tiesioginiams klientams neparduota, o ir ne kiekvienas klientas norėtų įsigytį 50 dėžių po 10 tūkstančių kiekvienoje dėžėje juostelių ir dar papildomai sumokėti 200eur už pristatymą tokio krovinio. Todėl visą vargą nuimame mes, kontrolinių apyrankių pardavėjai, platintojai. Atrinkę geriausios kokybės juosteles, siūlome klientams įsigyti už sąlyginai nedidelę kainą, kokybišką renginių atributikos gaminį. Juostelių pasitaiko nekokybiškų, su neatlimpančiu užsegimu, kuris sudrasko juostelės kodą, nekokybiškomis spalvomis, ir žemesnės klasės tyvek popieriaus gramatūra. Todėl perkant juosteles specializuotoje parduotuvėje Juostelės Tau išvengsite visų šių nesusipratimų ir galvos skausmo, kur užsisakyti naujas apyrankes, kai pirmosios atkeliavo nevisai tokios, kokių tikėjotės.            

Pateikti įvairūs kiekiai leis jums įsigyti norimą kiekį juostelių, priklausomai nuo renginio dalyvių skaičiaus. Mažiausias galimas kiekis 100vnt. Todėl ir kaina priklauso nuo juostelių kiekio. Jei jūsų renginyje tik 100 dalyvių, kam Jums reikia mokėti už 1000vnt.

Neoninių spalvų apyrankės, kurios šviečia ultravioletinėje (UV) šviesoje. Gali suteikti jūsų renginiui išskirtinio žavesio, paryškinti identifikatorių ir suteikti daugiau vakarėliui spalvų.

Neoninėje šviesoje šviečiančios (Atspindinčios UV šviesą) kontrolinės juostelės) Neoninė rožinė UV kontrolinė juostelė Neoninė oranžinė kontrolinė juostelė Neoninė geltona renginių apyrankėKontrolinės apyrankės tai vienas iš pagrindinių renginių organizatorių atributų, dar kitaip vadinamos Tyvek popierinėmis juostelėmis - apyrankėmis arba praleidimo, praėjimo apyrankėmis, registracijos juostelėmis. Juostelės leidžia nesunkiai sukontroliuoti žmonių srautus, identifikuoti dalyvius, juostelių spalvų pagalba paskirstyti komandas įvairiuose žaidimuose (protų kovose, estafetėse, konferencijose, festivaliuose paskirstyti zonų teritorijas). 

Išmatavimai: Juostelės 19mm x 255mm, tinka įvairių dydžių riešams, pagal užsakymą galime gauti ir 25mm x 255mm, tačiau populiariausios ir labiausiai klientų mėgstamos yra 19mm pločio, jos patogios ant riešo ir nevaržo rankos judesių.

Juostelių spalvos: balta, juoda, raudona, mėlyna, žalia, geltona, violetinė (purpurinė), rožinė, oranžinė, mėtinė (aqua), sidabrinė, auksinė, koralinė (šviesiai raudona, koralinė - sunfire), bronzinė. Visas spalvas galite pamatyti žemiau esančioje nuotraukoje. Juokų forma sakoma jog Juostelės Tau parduotuvėje galime rasti apyrankių spalvų daugiau nei vaivorykštė turi spalvų :)

Naujovė! kontrolinės juostelės - bilietai su šaknelėmis

Ypatingam renginio saugumui ir sunkiam bilietų klastojimui, taip pat statistikai ir lankytojų srauto stebėjimui siūlome kontrolines juosteles su šaknelėmis.

kontrolinės juostelės su šaknelėmis  kontrolinės apyrankės bilietavimui

kiekviena kontrolinė apyrankė turi lengvai nuplėšiamą šaknelę ant kurios tas pats serijos numeris kaip ir ant lipduko. Kontrolinės juostelės su šaknelėmis gali užpildyti Jūsų renginį netikėta staigmena svečiams, kai iš laimės šulnio ( nepermatomo maišelio, dėžutės ar cilindrinės skrybėlės ) yra traukiamos kelios ar daugiau šaknelių ant kurių nurodytas dalyvio, mūvinčio kontrolinę apyrankę ant riešo, toks pats serijos numeris kaip ir ant ištrauktos šaknelės. Tas dalyvis kurio šaknelę ištraukė laimi prizą, yra pakviečiamas atlikti užduotį ar tiesiog pagerbiamas kitų dalyvių aplodismentais.  

Renginių juosteles pristatome visoje lietuvoje per 24valandas darbo dienomis per mūsų partnerius LP Express. Jeigu spėjote įsigyti iki 18val. darbo dieną juostelių mūsų elektroninėje parduotuvėje jau rytoj laukite juostelių savo pasirinktame paštomate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Plungėje, Druskininkuose, Birštone, Utenoje, Marijampolėje, Jurbarke, Anykščiuose, Nidoje...

Galima uždėti norimą spaudą: logotipą, užrašą, barkodą, serijos numerį...  Dėl spaudos (logotipo, užrašo) ant juostelių, prašome pasirinkti produktą: PERSONALIZUOTOS RENGINIŲ JUOSTELĖS SU LOGOTIPO SPAUDA

JT-kontrolines-apyrankes-001