Close

Medžiaginės kontrolinės renginių juostelės

800,00 € (su mok.)

Medžiaginės juostelės - unikali, maloni ir madinga atributika, padedanti įprasminti jūsų renginį.

Kaina priklauso nuo juostelių kiekio. Draugiškai perspėjame, jog į viršuje pateiktas kainas logotipo ar užrašo spausdinimas ant juostelių neįeina.

Pristatymas nuo 7-12 darbo dienų.

Jei domina juostelės su logotipu ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Medžiaginės kontrolinės renginių juostelės - puikus, elegantiškas solidžių renginių įvairių spalvų aksesuaras. Medžiaginės juostelės yra sunkiai suklastojamos todėl jos užtikrins ypatingą jūsų renginio saugumą ir kontrolę. Tokios kontrolinės apyrankės yra unikali identifikavimo priemonė su išskirtiniu renginio - festivalio motyvu. Pasibaigus renginiui dalyvis ilgai nenorės nusiimti gražaus Jūsų renginio dizaino, malonios medžiagos odai apyrankės, kuri primins geras emocijas ir prisiminimus apie praėjusį festivalį, koncertą ar vakarėlį.

Medžiaginės kontrolinės juostelės yra brangesnė alternatyva popieriniams bilietams ir Tyvek kontrolinėms apyrankėms.  

Medžiaginių juostelių gamyba yra mechanizuota, automatiškai padengiant 100 metrų sublimacinės medžiaginės juostos besikartojančiu logotipo ar užrašo motyvu ir vėliau sukarpoma karštomis žirklėmis atitinkamai po 320mm iglio juostelėmis, į kurias įvėrus jūsų pasirinktą užsegimą gaunamas produktas medžiaginė kontrolinė juostelė.    

Išmatavimai: 320 mm x 15 mm

Medžiaginių juostelių spalvos:  juostelės gaminamos pagal jūsų pasirinktą spalvą iš visos spalvų gamos paletės, populiariausios juostelių spalvos yra rožinė, žalia, geltona, raudona, oranžinė, mėlyna, juoda ir balta.

Close