Bitomanija - DTF skaitmeninės spaudos transferai
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

DTF spaudos transferai lipdukai Jūsų tekstilės gaminiams

35,09 € (su PVM) 29,00 € (be PVM)
Su PVM
Prekės personalizacija

Nepamirškite išsaugoti personalizacijos, kad galėtumėte įdėti į krepšelį

Nėra pasirinktų failų
.png .jpg .gif

Gaminame transferius (lipdukus tekstilei, kurie įsispaudžia į audinį) su Jūsų norimu logotipu, užrašu ar paveikslėliu ant 40cm pločio ir 50cm ilgio transferinio popieriaus.  

DTF (digital to transfers) skaitmeninė spauda puikiai įsispaudžia į bet kurį tekstilės gaminį, tiek į poliesterį tiek ir į medvilnę.

Už viršuje nurodytą kainą ant A2 formato 40cm x 50cm lapo galime atspausdinti kiek telpa jūsų norimo dydžio paveikslėlių, logotipų, užrašų.

Už papildomą kainą galime transferius įspausti į Jūsų norimą gaminį, marškinėlius, džemperius, bliuzonus, kepurėles, kelnes, kuprines ar kt.Nauja skaitmeninė technika Jūsų norimam paveikslėliui, ženklui, logotipui padeda aukščiausia kokybe atsidurti ant marškinėlių, kepurėlės, džemperio, hoodžio, bliuzono. Jokių gruntavimų, jokių džiovinimų ar įpatingo paruošimo, priežiūros. Paprasta greita ir kokybiška gamyba.
Fotonuotraukų spausdintuvais, aukšiausia kokybe specialūs dažai norimose vietose pernešami ant kalkinio perkėlimo (transferinio) popieriaus. Nuo popieriaus jūsų norimas vaizdas uždedamas ant Jūsų gaminio. Įspaudžiami dažai nepraranda spalvų ryškumo, įsispaudžia į audinį, nenublunka, nenusitrina, nenusiskalbia. 
Už papildomą kainą mūsų komanda gali pagamintus transferus įspausti į jūsų norimą gaminį arba jeigu turite presą ar lygintuvą galite tai atlikti patys.

DTF (Digital To Garment) spauda jau seniai naudojama Kinijoje ir neperseniausiai atekeliavo į Ameriką bei Europą. Naujas spaudos būdas po truputį iš rinkos išstumia DTG (Digital to Garment) visiems gerai žinomą tiesioginę skaitmeninę spaudą. Transferinė spauda DTF nepraranda spalvų ryškumo, yra elastinga, įsispaudžia į audinį, nenusiskalbia, galima naudoti tiek ant poliesterio, tiek ir medvilnės gaminių. DTF spaudai nereikia gruntuoti (nupirkšti) audinio speceliais klijais su kuriais reguoja ultrachromatiniai dažai, DTF spauda nepraranda ryškumo, dažai nenublunka. Logotipo transferius galima gaminti ir šilkografijos būdu, tačiau skaitmeninės mašinos, jūsų norimą logotipą gali atspausdinti 0.6 mikrono tikslumu, ir nereikia papildomų paruošiamųjų darbų, ar dažų maišymų. Tai greitas ir kokybiškas būdas gauti norimą vaizdą ant gaminio. 

Jeigu pardavinėjate savo dizaino marškinėlius, džemperius, kepurėles... Galime Jums pagelbėti, greitai ir kokybiškai paruošdami transferus spaudai.