A2 formato šilkografiniai transferai jūsų tekstilės gaminiams
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Termo transferių gamyba tekstilės gaminiams

18,15 € (su PVM) 15,00 € (be PVM)
Su PVM
Prekės personalizacija

Nepamirškite išsaugoti personalizacijos, kad galėtumėte įdėti į krepšelį

Nėra pasirinktų failų
.png .jpg .gif

Gaminame Termo transferius su Jūsų norimu logotipu, užrašu ar paveikslėliu ant 30cm pločio ir 1 metro ilgio transferinio popieriaus.  

DTF (digital to transfers) skaitmeninė spauda puikiai įsispaudžia į bet kurį tekstilės gaminį, tiek į poliesterį tiek ir į medvilnę.

Už viršuje nurodytą kainą ant 30cm pločio ir 100cm ilgio lapo galime atspausdinti kiek telpa jūsų norimo dydžio paveikslėlių, logotipų, užrašų.

Už papildomą kainą galime transferius įspausti į Jūsų norimą gaminį, marškinėlius, džemperius, bliuzonus, kepurėles, kelnes, kuprines ar kt.



Termo transferai – kur ir kaip jie naudojami

Dar visai neseniai vienintelis būdas perkelti norimą paveikslėlį ant marškinėlių, kepuraičių, tekstilinių maišelių, džemperių ar net kojinių buvo šilkografija. Tai senoviškas spaudos būdas, kuris reikalauja gana nemažai pastangų ir darbo, todėl yra pakankamai brangus, o spaudos specialistai nėra itin dideli mėgėjai jo imtis, kai kalba eina apie keletą vienetų.

Tobulėjant šiuolaikinėms spaudos technologijoms, atsirado būdas kaip greitai ir efektyviai spausdinti ryškias nuotraukas ant tekstilės ir kitų medžiagų. Tai DTG spauda. DTG reiškia Direct ot Garment – tiesiai ant audinio. Problema ta, kad spauda paremta karščio principu – paviršius padengiamas dažais o padengtas plotas kaitinamas itin karštu presu. Toks būdas tinkamas ne visiems audiniams, nes gali juos sugadinti. Dėl to šią technologiją pakeitė kita – DTF spauda. DTF reiškia Direct to Film – tiesiai ant plėvelės (lipduko).

Kaip atliekama DTF (TERMO TRANSFERIO) spauda

DTF spauda daroma dviem etapais:

1.       Atspausdinamas specialus lipdukas. Naudojamas plačiaformatis spausdintuvas, kad būtų atspausdintas kokybiškas kompiuterinėmis programomis apdorotas paveikslėlis. Spalvų skaičius čia nesvarbus, nes tai skaitmeninė spauda. Svarbu, kad paveikslėlis būtų aukštos raiškos.

2.       Lipdukas uždedamas ant audinio ir prispaudžiamas karštu presu. Tada nuimama lipduko plėvelė ir spaudinys paruoštas naudojimui.

DTF spaudoje reikalingas karštas presas, tačiau jo karštis yra reguliuojamas, todėl jis audiniui nekenkia. To nepasakysi apie jau minėta DTG spaudą, kuri dažniausiai reikalauja medvilninių audinių, paprastai atsparių karšiams. Jautresniems audiniams tinkamiausia yra DTF spauda, nes jų nesugadina, prieš spausdinant jų nereikia apdirbti specialiu gruntu, kuris gali pakenkti audinio spalvoms.

Kodėl verta naudoti (DTF) Termo transferius?

Pagrindinis šios spaudos būdo privalumas yra kokybė. Ant audinio galima uždėti itin kokybišką vaizdą, kuris neblunka, neskilinėja audinį suglamžius, nenusiskalbia, nes yra atsparus buitinei chemijai. Taip pat vaizdas yra itin ryškus, todėl dabar galima spausdinti net žmonių nuotraukas, meno dirbinių reprodukcijas nesijaudinant, kad spalvos neatitiks originalios versijos.

DTF spausdinti galima ant praktiškai bet kokio paviršiaus, todėl dažniausiai šis būdas pasirenkamas spausdinant vaizdus ant marškinėlių, džemperių, krepšių, tekstilinių maišelių, šalikų, kepurėlių, kojinių ir kitų rūbų. Taip pat šis būdas naudojamas ir spausdinant verslo dovanas – puodelius ir kitus keramikinius, metalinius ar plastikinius gaminius. Lipdukas (plėvelė) uždedamas ant praktiškai bet kokio paviršiaus itin tvirtai, todėl toks audinys gali būti intensyviai naudojamas

DTF spaudą naudoja reklamos specialistai, dirbantys su verslo dovanomis. Šis spaudos būdas yra labai efektyvus, nes juo galima spausdinti vieną vienetą arba šimtus. Tradicinėms spaudos technologijoms buvo itin svarbu didesnis kiekis, nes nuo to priklauso vieneto spaudos kaina. Dabar naudojant DTF spaudą kiekis tapo nebeaktualus, nes taip pat pigiai galima atspausdinti ir vieną, ir šimtą vienetų.

Tai profesionalams skirtas spaudos būdas, kadangi gana nemažai reikia investuoti į spaudos įrangą. Taip pat ir reikia mokėti paruošti spaudinius, kad būtų išgauta kuo aukštesnė kokybė.